Nejen básně napsané ve chvílích velké radosti i velké bolesti

Dětský bunkr

8. 5. 2018 19:48
Rubrika: Nezařazené

Když jsem se v neděli na mši potkala s malým Jakoubkem, kterého jsem hlídala když mu byly čtyři roky (teď je mu sedm), neměla jsem tušení, jak moc mě překvapí. Vždycky jsem věděla že je to milý, rozumný a citlivý klučina. Ale dostal mě tím, jak moc má ve věcech víry jasno. Protože jsem byla doma celý víkend sama, jeho rodiče mě pozvali na oběd. Po obědě se mi Jakoubek chtěl pochlubit, jaký má krásný bunkr na zahradě. Sama jsem je taky jako malá stavěla, tak jsem vyrazila na prohlídku. Byly tam takové klasické věci: schovka, vyhlídka, tajná chodba... A pak Jakoubek řekl: "A ještě ti musím ukázat kapličku." To mě trochu zarazilo, ale slova mi došla když mě dovedl tajnou chodbou za keře a tam byl asi metr a půl vysoký dřevěný kříž, svázaný z větví. Následovala věta: "Tady se vždycky s kamarádem modlíme, když si jdeme hrát." Neuvěřitelné... Sedmiletý kluk a má víry, že by mohl rozdávat :) Hrozně moc mě to dojalo a tak jsem se chtěla o tento náhled do dětské víry podělit :) 

Sdílet

Komentáře

dromedar @Jasminecka (při dobrém vědomí, že je to otázka až neslušná) To by mě zajímal celkový počet místností a podlahová plocha domu.

Jasminecka Hm, ta jedna má dům, kde je sama, to je pravda... Druhá má klasický panelákový 2+1(mini) Další kamarádi mají tu nejmenší místnůstku v domě vyhrazenou k tomuto účelu, ale dlouho jsem u nich nebyla, tak nevím, jestli děti nezměnily jejich záměr :)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio